O SERWISIE WWW.ROBOTYUZYWANE.PL


W obliczu zmieniających się realiów rynku przemysłowego, robotyzacja produkcji należy do najbardziej opłacalnych inwestycji w modernizacji przedsiębiorstwa. Dzięki zwiększeniu wydajności produkcji oraz oszczędnościom w eksploatacji uzyskiwanym w systemach zrobotyzowanych, większość stanowisk zrobotyzowanych zwraca się w pełni w ciągu roku od ich zakupu.

Niemniej jednak w zależności od zakresu planowanej inwestycji, rodzaju dostępnego finansowania i sytuacji danego przedsiębiorstwa, wkład początkowy może być zaporowy. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, stworzyliśmy serwis robotyuzywane.pl, gdzie można zakupić w pełni funkcjonalne roboty używane w znacznie obniżonych cenach. Używane stanowiska gwarantują szybki zwrot z inwestycji, ponieważ cena stanowiska używanego to tylko 50-60% stanowiska nowego, wliczając w to również pełne wdrożenie u klienta.

Oferowane roboty pochodzą od zaufanych dostawców z Europy jak i z całego świata. Dzięki Ich gruntownej modernizacji gwarantujemy firmom uzyskanie tańszego środka wytwórczego, jednocześnie zapewniamy pełną gwarancję i serwis.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, korzystając z wyszukiwarki robotów

PRZEJDŹ DO WYSZUKIWARKI ROBOTÓW


ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ +48 660 623 568


Lub napisz do nas(kontakt@robotyuzywane.pl):


©robotyuzywane.pl 2021