SKUP UŻYWANYCH ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH


CZY CHCESZ SPRZEDAĆ UŻYWANEGO ROBOTA PRZEMYSŁOWEGO?

Kupimy Twojego robota, przyjmiemy w komis lub umieścimy ofertę Twojego robota na stronie www.robotyuzywane.pl. Nasz katalog robotów używanych jest przeglądany codziennie przez przedsiębiorców z różnych branż, poszukujących rozwiązań na produkcję, co gwarantuje szybką sprzedaż Twojego robota.

Przed przyjęciem robota w komis rezerwujemy sobie prawo do weryfikacji zadeklarowanego stanu robota i jego funkcjonalności. Zamiesz- czenie ogłoszenia w serwisie jest płatne, w wysokości ustalanej indywidualnie ze Sprzedającym w zależności od tego, czy ogłoszenie ma być prostym listowaniem czy ma być promowane.

W celu zgłoszenia robota używanego do sprzedaży prosimy o:

1) Pobranie i wypełnienie formularza, do pobrania poniżej (prosimy o jak najpełniejsze uzupełnienie pól formularza - nasze doświadczenie wskazuje, że klienci chętniej wybierają maszyny używane, których parametry i dotychczasowy przebieg pracy są jasno opisane)

2) Przygotowanie przynajmniej 3 zdjęć robota lub stanowiska zrobotyzowanego (JPG lub PNG, max waga załączonych 9 MB*),

3) Przesłanie ich w wiadomości email na kontakt@robotyuzywane.pl.

POBIERZ FORMULARZ Z OPISEM DO SPRZEDAŻY


Wyślij zgłoszenie wraz z formularzem (wszystkie pola wymagane):


Nie wybrano pliku
Nie wybrano plików

*W przypadku posiadannia większej ilości zdjęć lub filmów z pracy robota przekraczających w/w limity prosimy o przesłanie ich np. WeTransfer na podany adres mejlowy kontakt@robotyuzywane.pl

©robotyuzywane.pl 2021